Nezničiteľné tričko

Toto tričko budete nosiť roky. Tri, štyri, päť, sedem aj viac rokov. Je to nezničiteľné tričko, ktoré vydrží veľa nosení a veľa prani a zase veľa nosenia a veľa prania. Skrátka je to nezničiteľné tričko. Navyše má funkciu termoregulačnú a antibakteriálnu. Nie je to iba syntetické tričko - jeho materiál je kombináciou dvoch vlákien POP a bavlny. POP je antibakteriálne vlákno Prolen vyrábané na Slovensku. Viac o jeho vlastnostiach si môžete prečítať priamo na stránke výrobcu Prolenu TU .

Kombináciou s bavlnou a jedinečným spôsobom vyrábania (pletenia) materiálu TERMOintima vznikajú vynikajúce vlastnosti ako:

PRIATEĽSKOSŤ K POKOŽKE

ODOLNOSŤ

ANTIBAKTERIÁLNOSŤ

ĽAHKOSŤ

UDRŽATELNOSŤ

TERMOREGULÁCIA

ODVOD VLHKOSTI

ĽAHKÁ ÚDRŽBA

Kolekciu výrobkov z materiálu TERMOintima sme nazvali RETRO. Je to preto, že materiál má jemný prúžok tzv. rebro. Tým pripomína tradičný materiál na klasické bavlnené tričká obľúbené už roky. Tento dizajn je zároveň fukčný a zabezpečuje dostatočnú priedušnosť. Prúžky sa totiž striedaju svojou hrúbkou aj zložením. V každom druhom prúžku na lícnej strane je 100% podiel bavlny.  Materiál má pevnú štruktúru a zároveň je vzdušný, takže výborne odvádza aj odparuje pot a vlhkosť. 

Na našej stránke s inšpiráciami a zážitkami z cestách po svete a Slovensku, vidíte tričká, ktoré majú päť aj desať rokov. Je to ozaj nezničiteľné tričko.

Produkty z najtrvácnejšieho materiálu