TERMO intima

TERMO intima je unikátna slovenská značka oblečenia pre šport a turistiku zvlášť. Je pre akčných ľudí, ktorí milujú pohyb aj pre ľudí, ktorí vedia oddychovať. Značka bola vytvorená s cieľom zabezpečiť pohodu a funčnosť ako pri športe tak aj spoločnom stretnutí pri turistike.  Našim cieľom bolo vytvoriť sadu oblečenia, ktorá bude funkčná a komfortná zároveň. Bude pohodlná, zabezpečí hygienu a sviežosť. Bude rešpektovať potreby ľudskej pokožky a tela a bude výminočná a štýlová svojimi vlastnosťami. Zároveň bude ľahko kombinovateľná a bude mať minimalistický moderný dizajn.

Tak sme vytvorili návrh, dizajn a material a navrhli strihy. Výsledkom je termo - klimatizačné oblečenie, ktoré sú iné ako bežné termo oblečenie. Funkčné oblečenie TERMO intima je výnimočné tým, že je pohodlné, netlačí ani nerobí otlaky na tele. Nie je obtiahnuté a  tesné ale je veľmi komfortné. Možete ho nosiť 48 hodin v kuse a stále sa budete cítiť v pohode a sviežo. Nikdy naň nezískate alergiu. Dokonca je pohodlné aj pre ľudí, ktorí neznášajú syntetické veci. Rozhodli sme sa pre náročnejšiu, ale cestu kvality. TERMO intima material je kombinácia funkčného syntetického vlákna s prírodným vláknom (bavlna alebo antibakteriálny bambus).  Výrobky od firmy NIKA INTIMA neobsahujú polyester. (o škodlivosti polyesteru si môžte prečítat tu :  BLOG) Vo výrobkoch je použité namiesto PES (polyesteru, Coomax, atd) vlákno POP (polypropylén), ktoré je náročnejšie na spracovanie  a farbenie, ale má obrovskú výhodu. Vlákno POP má mierne záporný náboj, ktorý je prijateľný pre ľudskú pokožku, ktorá má kladný náboj. Výborne odvádza vlhkosť. Bráni rozkladaniu potu a baktérií, takže materiál nezapácha ani po náročnom tréningu.

Ak Vás zaujíma zdravý životný štýl, mate radi šport, záleží Vám na našej planéte, takže dávate prednosť lokálnej značke a slowfashion oblečeniu : TERMOintima je pre Vás.

Ak sa chystáte na pobyt v prírode alebo na tréning do telocvične, odporúčame oblečenie TERMOintima.