Pánske tielko TERMOintima

od 19,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

termo bielizeň funkčná - pánske tielko

Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Pánske funkčné tielko TERMO intima je výborné na šport a turistiku. Zvlášť ho ocenia muži, ktorí sú akční a v pohybe, keďže výborne odvádza pot a zachováva pokožku a telo v suchu. Preto je osvedčené pri problémoch s chrbticou a ľadvinami. Vďaka tielku sú tieto oblasti chrbtice vždy v teple. To isté platí pre oblasť krčnej chrbtice, lebo tielko TERMOintima má dokonale prispôsobený strih pre tieto časti. Pridanou hodnotou je materiál, ktorý je jedinečnou kombináciou bavlny a polypropylénu. Polypropylén v sebe obsahuje častice Ag+, ktoré majú antibakteriálny a antivirálny účinok.  

- antibakteriálny

- priliehavý strih

- široké plecnice

- príjemný materiál

- funkčný

- odvádza pot

Termoprádlo pánske  :

Pánske funkčné termo tielko je moderného strihu so širokými plecnicami. V zime sa nosí ako spodné fukčné tielko.  Výborne funkčné v prechodnom období roka pri rýchlom striedaní teplôt. Dá sa nosiť  v lete ako vrchné tričko bez rukávov.  

 

Vlastnosti materiálu sú odvod potu, funkčná hygiena, sviežosť, antibakteriálna úprava STOP BACTERIA. Antibateriálne vlastnosti boli schválené certifikátom VUTCH-CHEMITEX podľa normy AATCC TM 100:2012 (Klebsiella pneumonie, Staphylococcus aureus) a skúšobným protokolom podľa normy ASTM E2149-13a (Escherichia coli). Vírusová redukcia ISO 18184: 2019, Influenza A virus subtype H1N1: 99,17% . Výborná antibakteriálna a antivirálna ochrana.

Materiál je spodná vrstva POP vlákno, ktoré drží pokožku v suchu a vrchná vrstva je bavlna, ktorá zabezpečuje transport potu a príjemnosť na omak.

 

Termo tielko je plne funkčné, hygienické, príjemné na nosenie a nerobí odtlaky a odery na pokožke ani pri viac ako 24 hodinovom nosení.

 

Zloženie : 50%polypropylen / 50%bavlna


 Dĺžka tielka: 

Veľkosť S 70cm

Veľkosť M 70 cm

Veľkosť L 73 cm

Veľkosť XL 75 cm

Veľkosť XXL 77 cm

Veľkosť XXXL 78 cm

Ak by ste kvôli výške alebo kvôli zdraviu potrebovali ešte väčšiu dĺžku tielka, môžete si u nás objednať predĺženie.  TU na stránke : https://www.nikaintima.sk/termopradlo-usite-na-mieru

Moderné funkčné tielko : fukčnosť + design+ pohoda

strih úzky, priliehavý
Materiál TERMOintima TERMOintima Outdoor, zloženie : 50%bavlna / 50% polypropylen
Stop Bacteria STOP BACTÉRIA - úprava Siltex na báze iónov Striebra Ag+. Vlákno Prolen má antibakteriálnu úpravu, ktorá bráni množeniu baktérií.
bez plochých švov bez plochých švov - výrobok nespôsobuje odery ani pri 48 hodinovom nosení
Ošetrovanie TERMO : Možno prať v práčke šetrným spôsobom na 40stupňov s výrobkami podobnej farby. Nepoužívať aviváž. Sušiť voľne zavesené, predtým hladko vyrovnať. Sušenie v sušičke neznižuje kvalitu výrobku, ale môže dôjsť k zrazeniu dlžky 5%. NEŽEHLIŤ !

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.