Výroba spodnej bielizne - veľkoobchodná ponuka pre predajne


Výrobky na stránke nikaintima.sk sú dostupné v ponuke pre obchody aj eshopy. Pokiaľ máte obchod, pre bližšie info čítajte ďalej.

Produkty na stránke nikaintima.sk sú vyrobené na Slovensku. Značky NIKA, TERMOintima, EKObielizeň a Nature Line sú označenia kolekcií výrobkov slovenskej firmy NIKA INTIMA.

Naša firma NIKA INTIMA už 30rokov šije spodnú bielizeň pre mužov, ženy a deti. Používame prevažne prírodné materiály ako bavlna a bambus, ale aj funkčné materiály. Funkčný materiál TERMOintima je špeciálne navrhnutý pre trvácne termo oblečenie. Vyrába sa z neho hlavne oblečenie na šport, turistiku, treking, lyžovanie a iné outdoor aktivity. Výrobky z bambusového vlákna sú skvelé svojimi úžitkovými vlastnosťami. Sú luxusne jemné, hladké a antibakteriálne. Vyhovujú aj najcitlivejšej pokožke. Oblečenie a spodná bielizeň z bavlny je našou najdlhšie vyrábanou produkciou. Používame pohodlné tradičné strihy, ale aj moderné súčasné dizajny. 

Materiály sú s certifikátom OEKO tex. 


Pokiaľ máte predajňu alebo vlastný eshop a chcete odoberať naše výrobky, kontaktujte nás prosím mailom na: mv@nika-intima.sk.   alebo telefonicky na : 0903 654 883.

Poskytneme Vám veľkoobchodný cenník a dohodneme obchodné podmienky. Radi s vami nadviažeme spoluprácu.

Poskytujeme tiež služby, konzultácie  a pomoc pri tvorbe a šití produktov vlastnej značky. Pokiaľ uvažujete o založení vlastnej značky, kontaktujte nás na tel. 0903654883, alebo zo zahraničia +421903654883


tielká, boxerky, nohavičky, podprsenky, tričká, kojenecké podprsenky, nočné košele, menštruačné nohavičky, topy - výrobky firmy NIKA INTIMA