Bambusový nátelník - tričko s dlhým rukávom dámske biele

od 29,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

Elastické tričko, ktoré sa dokonale prispôsobí vašej postave. Nátelnik z bambusového vlákna, antialergické, antibakteriálne

Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Tričko sa budete cítiť tak pohodlne, že ho ani nebudete chcieť zobiecť. Bambusový materiál je veľmi príjemný a tak elastický, že sa výborne prispôsobí vašej postave.  Je veľmi pohodlný na nosenie a je priateľský ku pokožke. Je to prírodný materiál označovaný ako "druhá koža. "Udržuje telesné teplo a pokožku v ideálnej termoregulácií. Bambusový materiál je na dotyk chladný, ale po chvíli sa prispôsobí vašej telesnej teplote. Túto vlastnosť si udržava konštatntne. Tento nátelník vám poskytne pohodlie po celý deň. Navyše je antibakteriálny, čo znamená, že znižuje telesná pachy. Tričko ani po celom dni nie je cítiť a nesmrdí.

Bambusový nátelnik ( dámske tričko s dlhým rukávom ) z kolekcie Nature Line

- vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu

- jemný materiál

-  hodvábny efekt

- antibakteriálne

- vhodné pre alergikov

- pre ľudí s citlivou pokožkou

Dámske tričko je  priliehavého strihu, mierne tvarované v páse, okrúhly výstrih.

Vlastnosti:

- prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

- chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodné tričko sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

 

strih úzky, priliehavý
Materiál prírodný Nature Line : elastický bambus, zloženie 95%bambus /5%elastan
Stop Bacteria antibakteriálne - bambusové prírodné vlánko je svojimi vlastnosťami a štruktúrou prirodzene antibakteriálne. Bráni množeniu baktérii na tele a rozkladu potu. Je funčné aj bez chemickej úpravy.
Termoklimatizačný efekt V lete materiál chladí, v zime sa nahreje a drží teplo ako "druhá koža".
ECO: ZERO WASTE balenie Môžete požiadať o ekologické balenie. Vyrábame spodnú bielizeň, takže produkty bežne balíme hygienicky po jednom do sáčkoch. Stačí napísať poznámku v objednávke a tovar vám zašleme bez plastových obalov.
Ekologický aspekt Šetrenie energií, vody a palív . Naše výrobky neprecestovali pol zemegule v lodnom kontajneri, ale boli lokálne vyrobené v hygienických a bezpečných podmienkach- výhodou je, že pred prvým oblečením ich nemusite vyprať.
Udržateľnosť Produkt je vyrobený lokálne. Ušité na Slovensku. Materiály sú vyrobené lokálne (vo fabrikách na Slovensku a v susedných krajinách v EÚ). Dopravou od lokálnych dodávateľov šetríme životné prostredie. Trvácne materiály znižujú množstvo odpadu.
Made in EÚ Vyrobené na Slovensku. Ušité podľa dizajnu a konštrukčných strihov európskej konfekcie. Strihy a dĺžka produktu výborne sadnú na postavu.

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.