Tielko pánske RETRO biele

od 29,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

Pánske funkčné tielko s povesťou NEZNIČITEĽNÉ. Nekonečná životnosť. Vysoká stabilita a udržateľnosť.

Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Pánske funkčné tielko TERMOintima je moderného strihu so  širokými  plecnicami. Toto tielko vám vydrží roky. Či už ho budet používat ako vrchné tričko na turistiku a šport alebo ako spodné termo tielko.

Tento jedinečný produkt získal povesť nezničiteľného tielka. Vydrží neuveriteľne dlho. Veľa  nosení a veľa praní. 

Materiál  RETRO je  dvojvrstvový s antibakteriálnou úpravou. Je to veľmi stabilný materiál, drží tvar aj po mnohých  nekončiacich používaniach.

Moderný strih scampolo : vzor tričko bez rukávov, strih priliehavý, mierne členený. Materiál je retro úplet s jemným vrúbkovaním.

Spodná vrstva odvádza pot a zabezpečuje pocit sucha.Obsahuje antibakteriálnu zložku, ktorá znižuje telesné pachy a zabezpečí hygienickú sviežosť. Antifakteriálna úprava STOP BACTERIA je úprava na báze biogénnych iónov striebra, ktorá zabraňuje rastu baktérií a redukuje rozklad potu, takže pôsobí ako zabudovaný deodorant. Vrchná vrstva je 100% bavlna.

Jedinečný spôsob pletenia dvojvrstvového materiálu zmiešaného s bavlnou zabezpečuje vyššiu trvácnosť a to , že materiál vydrží nekonečne dlho a v dobrom stave než bežný jednovrstvový termoúplet. Je to  materiál príjemný na pokožku a zároveň dosť pevný. 

Hodia sa ako spodné oblečenie na šport- lyžovanie, poľovanie, turistika .

Výborne odvádza pot, je veľmi vzdušný  – vhodné ako spodná vrstva pod košele a tiež ideálne pod pracovné oblečenie.

24 hodin denne  sa v ňom budete cítiť komfortne, keďže je šitý klasickými spevnenými švami, ktoré nedráždia a nerobia odtlaky na tele ani pri 24 hodinovom nosení.

Dĺžka tielka podľa rozmerov nižšie :

veľkosť S  70cm
veľkosť M 70cm
veľkosť L 73cm
veľkosť XL 75cm
veľkosť XXL 75cm


komfort + stabilita + udržateľnosť 

Výrobca: NIKA INTIMA

Chccete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.