Tielko pánske RETRO čierne

od 29,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Pánske funkčné tielko TERMOintima je moderného strihu so  širokými  plecnicami. Toto tielko vám vydrží roky. Či už ho budet používat ako vrchné tričko na turistiku a šport alebo ako spodné termo tielko.

Tento jedinečný produkt získal povesť nezničiteľného tielka. Vydrží neuveriteľne dlho. Veľa  nosení a veľa praní. 

Materiál  RETRO je  dvojvrstvový s antibakteriálnou úpravou. Je to veľmi stabilný materiál, drží tvar aj po mnohých  nekončiacich používaniach.

Moderný strih scampolo : vzor tričko bez rukávov, strih priliehavý, mierne členený. Materiál je retro úplet s jemným vrúbkovaním.

  1. Termoregulácia: udržiava telesnú teplotu a prispôsobuje sa rôznym teplotným podmienkam. To znamená, že vám môže poskytovať teplo v chladnejších podmienkach a chladnejší pocit v teplejších podmienkach.

  2. Izolácia: Tričko by malo má schopnosť izolovať a zadržiavať telesné teplo, čím minimalizuje stratu tepla a udržuje tepelnú pohodu.

  3. Priedušnosť: Umožňuje odvod vlhkosti a nadbytočného tepla z tela. To prispieva k pohodliu a minimalizuje potenie.

  4. Retro dizajn:  pre ľudí, ktorí majú radi vintage štýl a radi odlišujú od bežných trendov. Retro dizajn má špecifickú atraktivitu a jedinečnosť.

  5. Komfort : 24 hodin denne  sa v ňom budete cítiť komfortne, keďže je šitý klasickými spevnenými švami, ktoré nedráždia a nerobia odtlaky na tele ani pri 24 hodinovom nosení.

Dĺžka tielka podľa rozmerov nižšie :
veľkosť S 70cm
veľkosť M 70cm
veľkosť L 73cm
veľkosť XL 75cm
veľkosť XXL 75cm

komfort + stabilita + udržateľnosť 
Výrobca: NIKA INTIMA


strih úzky, priliehavý
Materiál TERMOintima TERMOintima RETRO , zloženie : 65% polypropylén / 35% bavlna
Stop Bacteria STOP BACTÉRIA - úprava Siltex na báze iónov Striebra Ag+. Vlákno Prolen má antibakteriálnu úpravu, ktorá bráni množeniu baktérií.
Odvod potu Rubná strana výrobku zabezpečí pocit sucha, aj keď vrchná strana bude úplne mokrá. Túto skutočnosť si môžete overiť tak, že namočíte kúsok látky úplne do vody a vyžmýkate. Bavlnená vrchná strana bude vlhká, ale spodná zostane aj po namočení suchá.
bez plochých švov bez plochých švov - výrobok nespôsobuje odery ani pri 48 hodinovom nosení
Použitie pracovné oblečenie do náročných podmienok + celoročné + hiking + na spanie v chladnom období + zimné športy + indoor športy + turistika + bežné nosenie
Termoklimatizačný efekt materiál udržiava optimálnu telesnú teplotu a odvádza pot, je funkčný a zabezpečuje hygienickú sviežosť
Ošetrovanie TERMO : Možno prať v práčke šetrným spôsobom na 40stupňov s výrobkami rovnakej alebo podobnej farby. Sušiť voľne zavesené, predtým hladko vyrovnať. Sušenie v sušičke neznižuje kvalitu výrobku, ale môže dôjsť k zrazeniu dlžky 5%. NEŽEHLIŤ !

Chccete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.