×
DARČEK : dámske nohavičky extra elastické bavlnené (do 45 eur objednávky) alebo bavlnený nákrčník unisex (nad 45 eur)

Termo oblečenie ako v bavlnke

Keď ste sa niekedy cítili v termo tričku nepríjemne synteticky nepohodlne, tak pre naše výrobky to NEPLATÍ.

Vo výrobkoch TERMOintima sa budete cítiť pohodlne a príjeme na tele. Zákazníci oceňujú najmä, že sú priateľské k pokožke, nespôsobujú odery a znášajú ich aj ľudia citliví na umelé materiály.


Zdravotná bielizeň pre hygienickú sviežosť

Termobielizeň Termointima je vysoko kvalitná bielizeň s funkčnými hygienickými vlastnosťami. Hlavnou úlohou je termoregulácia telesného tepla a hygienická ochrana. Tričká a bielizeň sú vyrobené z dvojvrstvového úpletu obsahujúceho bavlnu

a polypropylén s úpravou STOP BACTERIA.

Spodná vrstva, ktorá prilieha na telo, zabezpečuje trvalý odvod potu a udržuje pokožku v suchu. Zároveň zabezpečuje pocit tepla.

Úprava STOP BACTERIA znižuje telesné pachy, ktoré vznikajú rozkladom potu.


Má zdravotnú antimikrobiálnu ochranu pre bezpečnejšiu hygienu. Úpravou je dosiahnuté, že biogénne ióny striebra bránia rastu baktérií a pliesni. Táto úprava je aplikovaná priamo do hmoty vlákna a tým je zabezpečené, že v nej permanentne zostáva i po niekoľkonásobnom praní a nestratí účinok.


TERMO intima sú výrobky s vysokou životnosťou , vydržia dlhšie než bežné termoprádlo a menej sa zadrhavajú

a oderajú . Vlákno má tvarovú pamäť a po praní sa vracia k svojmu pôvodnému tvaru. Takže výrobky sa nosením roztiahnu a prispôsobia postave, ale praním sa vracajú do pôvodného tvaru.

Termobielizeň Termointima je ideálna ako zdravotné, športové a turistické, tiež pracovné prádlo do náročných podmienok.Komentáre

Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.