Blog

Prečo je polyester škodlivý

Prečo je polyester škodlivý

Ako nám škodí polyester a aké sú alternatívy. Výroba a spracovanie  polyesteru v textile  má obrovský vplyv na životné prostredie. Ale ako je to s ľudským zdravím ? 

Turistické tričko pánske

Turistické tričko pánske

tričko na náročnú vysokohorskú turistiku. Oblečenie, v ktorom sa aj po niekoľkých dňoch budete cítiť komfortne. Materiál, ktorý vydrží roky vo výbornom stave. Funkčný, hygienický a pohodlný na nosenie. Ideálna kombinácia prírodného a syntetického antialergického materiálu.

Bambusové tričko pánske

Bambusové tričko pánske

Bambusové vlákno je materiál o ktorom sa v poslednej dobe veľa hovorí. Hlavne s súvislosti s udržateľnou módou, ekológiou a prírodnou antibakteriálnosťou. My používame bambus od roku 2012 a máme na neho výborné ohlasy. Celkom prvým produktom, ktorý sme z bambusu šili bolo pánske tričko. Čo na neho hovoria  naši zákazníci si prečítajte v článku.

Ekologické oblečenie- čo to je a čo nie

Ekologické oblečenie- čo to je a čo nie

Ekologické oblečenie- ale pozor na greenwashing. Z čoho je vyrobené skutočné ekologické oblečenie a čo je zavádzanie. Prečo recyklovaný PES nemôže byť je ekologický. Enviromentalizmus. Slowfashion. 

Podprsenka nadmerná veľkosť bavlnená

Podprsenka nadmerná veľkosť bavlnená

Bavlnená podprsenka perfektného srihu, ktorá výborne drží aj nadmerné veľkosti pŕs. Pevná, pohodlná, bavlnená a bez kostíc. Takýto strih podprsenky sme navrhli, vyvinuli a šijeme ho už niekoľko rokov. S výsledom sme spokojní my aj naše zákazníčky. Veľkosti D, aj E, na želanie aj F.  Podprsenka dostala meno Verona.

Najlacnejšie bavlnené nohavičky

Najlacnejšie bavlnené nohavičky

Nohavičky z čistej bavlny, ktoré sú najlacnejšie v našej ponuke sú produkt s názvom Natali. Aké sú ich vlastnosti. Výhody a nevýhody. Oplatí sa kúpiť tieto nohavičky ? Recenzia najprv  od zákazníčok, ktoré si ich zakúpili a potom od nás ako výrobcu.

EKObielizeň - čo to je

EKObielizeň - čo to je

Ak ste zháňali bielizeň či spodné prádlo pre veľmi silných alergikov- ekobielizeň je riešením. Je vyrobená z prírodných materiálov, ktoré nie sú chemicky bielené ani farbené. Pod značkou Nature Line od našej firmy Nika intima sú vyrábané tieto materiály z bavlny a bambusu.