Termo tričko z úžasného materiálu


Termo tričko z úžasného materiáluKeď ste sa niekedy cítili v termo oblečení nepríjemne alebo príliš synteticky a umelo neprirodzene, tak pre materiál TERMOintima to neplatí.

Materiál TERMOintima je kombinácia nealergizujúceho polypropylénu (POP) a bavlny. Pri jeho nosení nemáte pocit umeliny, pretože pridaná bavlna a spôsob spracovania robí úžasné úžitkové vlastnosti. Materiál je na pocit hebký, ľahký a vzdušný. Netlačí na tele, výborne odvádza pot a vlhkosť. Tieto inovatívne prvky sú dosiahnuté minimálne dvoma podmienkami:

- materál je kombinovanie prírodného a syntetického vlákna. Prírodne vlakno je použité v Klasik verzii bavlna a v Komfort verzii bambus. Pomer kombinácie je 50/50, čim je zabezpečený ideálny transport vlhkosti pri stabilnej funkčnosti.

- spôsob pletenia týchto vlákien v materiáli je náš know-how, ktorým je zabezpečená vzdušnosť, dostatočná pevnosť a pružnosť. Výsledkom je fukčný materiál, ktorý je ľahký, dlho trvácny a ľahko udržateľný

- výrobcom materiálu je slovenský výrobca termoprádla Nika Intima. 


Termo oblečenie pre každý chladný deň. Funkčné termo prádlo Nika Intima je dizajnované tak, aby bolo športové a zároveň decentné. Je športovo elegantného strihu a hodí sa na viac príležitosti ako iba outdoor a indoor aktivity. Tričká a Nátelníky sú hladké bez zvýraznených prešívaných švov a strihy nie sú tesne obtiahnuté. Sú priliehavé, ale netlačia a nestláčajú telo. Tričká vyzerajú dobre na vysokohorskej túre aj na posedení pri káve v meste. Sú funkčné ako oblečenie do fitness aj ako tričko do offisu.


Bonus pre zákazníkov a zákazníčky :

Výrobky TERMOintima vydržia ozaj dlho. Naše tričko TERMOintima Klasik vydrží 5 rokov nosenia v plnej funkčnosti. Sú z materiálu 50/50 bavlna a polypropylen.

Druhý materiál, z ktorého  šijeme funkčné tričká má podnázov RETRO. Jeho kombinácia je 65% polypropylén/ 35 bavlna.

Tielko a Tričko TERMOintima RETRO si vyslúžilo povesť nezničiteľné tričko. Keďže nás zaujíma budúcnosť našej planéty, znižovanie odpadu a trvalá udržateľnosť, odporúčame tieto výrobky naším uvedomelým EKOzákazníkom. Budeme Vám vdační my (výrobcovia slowfashion) aj naša planéta Zem :)


TERMOintima- termo oblečenie pre každý chladný deň

Viac info o TERMOintima na našom BLOGu.

Alebo priamo v ponuke výrobkov.


Vo výrobkoch značky TERMOintima je použité polypropylénové vlákno PROLEN Siltex Ag+. Je to špeciálne vlákno, ktoré zabezpečuje okrem funkčných vlastnosí aj zdavotné a antimikrobiálne funkcie.

ODOLNOSŤ

SUCHO

ĽAHKÁ ÚDRŽBA

EKOLÓGIA

ZDRAVIE

ĽAHKOSŤ

UDRŽATELNOSŤ

TERMOREGULÁCIA


Viac o vlákne Prolen sa môžete dočítať priamo na stranke nášho slovenského výrobcu : TU

PROLEN® je polypropylénové multifilamentné polypropylénové vlákno, farbené v hmote. Vyrába sa na Slovensku pod krásnymi horami nazývanými Vysoké Tatry. Je to vlákno prospešné pre naše zdravie so skvelými vlastnosťami, ktoré zlepšujú náš športový alebo každodenný životný výkon. Jeho výroba a PROLEN® úplne rešpektujú životné prostredie, aby ho zachovali nedotknuté pre naše budúce generácie. PROLEN® môže byť hladké textilné, hladké technické, tvarované vysokoelastické, tvarované nízkoelastické, tvarované vzduchom a vlákno v špeciálnych prevedeniach.