Termo tričko z úžasného materiálu


Termo tričko z úžasného materiáluAk ste sa niekedy cítili v termo oblečení nepríjemne alebo príliš synteticky a umelo neprirodzene, tak pre materiál TERMOintima to neplatí.

Materiál TERMOintima je kombináciou nealergizujúceho polypropylénu (POP) a bavlny. Pri nosení nemáte pocit umeliny, pretože pridaná bavlna a spôsob spracovania robí úžasné úžitkové vlastnosti. Materiál je na pocit hebký, ľahký a vzdušný. Netlačí na tele, výborne odvádza pot a vlhkosť. Tieto inovatívne prvky sú dosiahnuté minimálne dvoma podmienkami:

- materiál TERMOintima je kombinovanie prírodného a syntetického vlákna. Prírodne vlákno je použité v Klasik verzii bavlna a v Komfort verzii bambus. Pomer kombinácie je 50/50, čím je zabezpečený ideálny transport vlhkosti pri stabilnej funkčnosti.

- spôsob pletenia týchto vlákien v materiáli je náš know-how, ktorým je zabezpečená vzdušnosť, dostatočná pevnosť a pružnosť. Výsledkom je funkčný materiál, ktorý je ľahký, dlho trvácny a ľahko udržateľný

- výrobcom materiálu je slovenský výrobca termoprádla Nika Intima. 


Termo oblečenie je vhodné pre každý chladný deň. Funkčné termo prádlo Nika Intima je navrhnuté tak, aby bolo športové a zároveň decentné. Je športovo elegantného strihu a hodí sa predovšetkým na outdoor a indoor aktivity. Tričká a Nátelníky sú hladké, bez zvýraznených prešívaných švov. Sú priliehavé, ale netlačia a nestláčajú telo. Tričká vyzerajú dobre na vysokohorskej túre aj na posedení pri káve v meste. Sú funkčné ako oblečenie do fitness centra, ale aj ako tričko do práce.


Bonus pre zákazníkov a zákazníčky :

Výrobky TERMOintima vydržia dlho. Naše tričko TERMOintima Klasik vydrží 5 rokov nosenia v plnej funkčnosti. Zloženie je 50% bavlna a 50polypropylén.

Ďalší materiál, z ktorého  šijeme funkčné tričká má podnázov RETRO. Jeho zloženie je tiež 50% polypropylén a 50% bavlna.

Tielko a Tričko TERMOintima RETRO si vyslúžilo povesť nezničiteľného trička. Keďže nás zaujíma budúcnosť našej planéty, znižovanie odpadu a trvalá udržateľnosť, odporúčame tieto výrobky naším uvedomelým EKOzákazníkom. Budeme Vám vďační my (výrobcovia slowfashion), ale aj naša planéta Zem. :)


TERMOintima- termo oblečenie pre každý chladný deň

Viac info o TERMOintima na našom BLOGu.

Alebo priamo v ponuke výrobkov.


Vo výrobkoch značky TERMOintima je použité polypropylénové vlákno PROLEN Siltex Ag+. Ide o špeciálne vlákno, ktoré zabezpečuje okrem funkčných vlastností aj zdravotné a anti-mikrobiálne funkcie. 

ODOLNOSŤ

SUCHO

ĽAHKÁ ÚDRŽBA

EKOLÓGIA

ZDRAVIE

ĽAHKOSŤ

UDRŽATEĽNOSŤ

TERMOREGULÁCIA


Viac o vlákne Prolen sa môžete dočítať priamo na stranke nášho slovenského výrobcu : TU

PROLEN® je polypropylénové multifilamentné polypropylénové vlákno, farbené v hmote. Vyrába sa na Slovensku, pod krásnymi horami nazývanými Vysoké Tatry. Je to vlákno, ktoré je prospešné pre naše zdravie so skvelými vlastnosťami, ktoré zlepšujú náš športový alebo každodenný životný výkon. Jeho výroba a PROLEN® rešpektujú životné prostredie, aby ho zachovali nedotknuté pre naše budúce generácie. PROLEN® môže byť hladké textilné, hladké technické, tvarované vysoko-elastické, tvarované nízko-elastické, tvarované vzduchom a vlákno v špeciálnych prevedeniach.