Slovenské spodné prádlo NIKA INTIMA

Nika Intima je slovenská značka spodnej bielizne. Vyrábame spodnú bielizeň z kvalitných bavlnených materiálov.  Okrem bavlny šijeme sériu textilných výrobkov z bambusového vlákna.  Nika Intima má vlastnú značku funkčného prádla - TERMOintima 

Nika

TERMOintima

Nature Line


Zvlášt´ si dávame záležať na materiáloch. Sú našou prioritou. Okrem prírodných matreiálov ako čistá certifikovaná bavlna, elastická bavlna a elastický prírodný bambus, máme aj vlastný vyvinutý materiál. Je to funkčný materiál TERMOintima- kombinácia prírodného vlákna a termoregulačného polypropylénu s úpravou STOP bactéria. 

Z týchto materiálov šijeme produkty su pre celú rodinu- pánske, dámske a detské.

Sú výborné pre aktívnych ľudí- športovcov, turistov, malé deti, mamičky, ....    Svojim vypracovaním a vlastnosťami sa hodia ako  každodenné oblečenie. Majú čistý minimalistický dizajn. Tričká sú bez potlače. Ľahko kombinovateľné. Pánsky elegantný dizajn a dámsky kapsulový šatník.

Termo oblečenie, ktoré má športovo elegantný dizajn- termo nátelníky a tričká vyzerajú dobre ako na lyžiarskom svahu, tak aj na prechádzku mestom URBANstyle. Su z kvalitných funkčných materiálov ale zároveň nemajú kontrastné prešitia a športovo tesný strih, takže sú pohodlné a komforné. Funkčnosť je zabezpečená použitím funkčných vlákien a anatomickým tvarovaním strihu.

Viac o príbehoch nášho oblečenia, ale aj doporučenia si môžete prečítať tu :

Doporučenia a rady ekologického životného štýlu


Produkty na ktoré sme zvlášť hrdí : 

bambusové tričko pánske

Tieto produkty vás nesklamú

Na vývoji týchto produktov sme pracovali dlhý čas, na niektorých dokonca roky. Sú zhotovené z našich skúseností a roky praxe. Ale podstatnú časť ich tvorby sú doporučenia našich pravidelných zákazníkov.