Slovenské spodné prádlo NIKA INTIMA

Nika Intima je slovenská značka spodnej bielizne. Vyrábame spodnú bielizeň z kvalitných bavlnených materiálov.  Okrem bavlny šijeme sériu textilných výrobkov z bambusového vlákna.  Nika Intima má vlastnú značku funkčného prádla - TERMOintima  

Značka NIKA Intima


Zvlášť si dávame záležať na materiáloch. Sú našou prioritou. Šijeme spodnú bielizeň z prírodných materiálov ako čistá certifikovaná bavlna, elastická bavlna a elastický prírodný bambus. Máme aj vlastný vyvinutý materiál pre športové tričká a športové spodné prádlo. Je to funkčný materiál TERMOintima- kombinácia prírodného vlákna a termoregulačného polypropylénu s úpravou STOP bactéria. 

Bavlnené podprsenky NIKA Intima sú obľúbené pre svoju pohodlnosť a dlhú životnosť. Sú zo zdravých a udržateľných materiálov.

Z materiálu TERMOintima je ušité aj turistické tričko s vysokou životnosťou a funkčnosťou. Viac o ňom si môžete prečítať v článku na BLOGU : Turistické tričko

Z týchto materiálov šijeme produkty sú pre celú rodinu- pánske, dámske a detské tričká, tielka, nátelníky, nohavičky a boxerky.

Sú výborné pre aktívnych ľudí- športovcov, turistov, malé deti, mamičky, ....    Svojim vypracovaním a vlastnosťami sa hodia ako  každodenné oblečenie. Majú čistý minimalistický dizajn. Tričká sú bez potlače. Ľahko kombinovateľné. Pánsky elegantný dizajn a dámsky kapsulový šatník. Termo oblečenie od firmy Nika Intima je iné - môžete ho nosiť ako vrchné oblečenie (ako bežné tričko alebo tričko s dlhým rukávom) . Hoci je vysoko funkčné a nosí sa priamo na telo (pokožku) nevyzerá ako spodné prádlo. Je to tým , že má dve vrstvy- nahrádza tak 1. a 2. vrstvu oblečenia.

Termo oblečenie, ktoré má športovo elegantný dizajn- termo nátelníky a tričká vyzerajú dobre ako na lyžiarskom svahu, tak aj na prechádzku mestom v URBANstyle. Su z kvalitných funkčných materiálov ale zároveň nemajú kontrastné prešitia a športovo tesný strih, takže sú pohodlné a komforné. Funkčnosť je zabezpečená použitím funkčných vlákien a anatomickým tvarovaním strihu.


Druhou sériou slovenských výrobkov sú klasické bavlnené produkty ako podprsenky, nohavičky a pánske boxerky a tričká. Tieto šijeme z čistej 100% bavlny alebo z elastickej bavlny (95%bavlna/5%elastan).  Nohavičky šijeme viacerých strihiv od klasických vysokých do pása po bedrové ako : basic, klasik, brazilky, hipster (nikita), boxerky dámske. Pánske boxerky sú strihy klasické a bokové. 

Tretia rada našich slovenských produktov je vyrobená z bambusového vlákna. Toto moderné vlákno nás presvedčilo svojimi výbornými vlastnoťami ako jemnosť , antibakteriálnosť a vysoká savosť.  Okrem bežných produktov ako tielka a tričká a spodná bielizeň z bambusu pre mužov a ženy ako aj detské bambusové prádlo - vyrábame EKObielizeň- ekologicky šetrne vyrobený materiál , ktrorý neobsahuje alergény. Okrem toho že jeho výrobou bolo menej zaťažené životné prostredie,  neobsahuje toxické chemikálie a farbivá je nebielený a nefarbený je to ideálna voľba pre alergikov.  

O našej EKObielizni si môžete pozieť článok TU na eshope: 

Ekobielizeň-čo to je


Chceme, aby zákazník od nás odchádzal s dobrým pocitom, že spravil správnu vec. 

Kupovať eticky vyrobené oblečenie je totiž celý životný štýl, ktorý ukazuje úctu k človeku aj rešpekt k prírode. 

Nemusíme mať veľa vecí, stačí mať menej, ale kvalitných veci. Minimalizmus.

Viac o príbehoch nášho oblečenia, ale aj doporučenia si môžete prečítať tu :

Doporučenia a rady ekologického životného štýlu


Produkty na ktoré sme zvlášť hrdí : 

bambusové tričko pánske

Tieto produkty vás nesklamú

Na vývoji týchto produktov sme pracovali dlhý čas, na niektorých dokonca roky. Sú zhotovené z našich skúseností a roky praxe. Ale podstatnú časť ich tvorby sú doporučenia našich pravidelných zákazníkov.

Hľadáte slovenský produkt a neviete, či ho šijeme ? Napíšte nám