Pánsky termo nátelník RETRO dlhý rukáv

od 19,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Pánske termotričko TERMOintima RETRO

Termobielizeň pánska z kolekcie RETRO je funkčné prádlo určené na nosenie počas celého roka. ( zvlášť vhodné od skorej jesene do neskorej jari )  Má výborné termoregulačné vlastnosti, odvod potu a zvýšenú životnosť výrobku.

Materiál je dvojvrstvový,  takže spodná rubná strana je  Polypropylén s antibakteriálnou úpravou a vrchná strana je bavlna pletená v retro prúžkoch.

Tričko veľmi pekne a dobre drží tvar,  materiál je tuho pletený , má veľkú životnosť a je  veľmi stabilný. Vydrží dlhšie než jednovrstvový termoúplet a nezadiera sa na zaťažovaných miestach.

Úplet je tiež príjemný na dotyk a pohodlný na nosenie.

Je šitý klasickými spevnenými švami  ktoré nedraždia a nerobia odtlaky na tele ani pri 24 hodinovom nosení.

Nátelník je vyhotovený univerzálne, hodí sa ako spodná termovrstva pod oblečenie priamo na telo  a tiež  ako vrchné tričko s dlhým rukávom ( 1.vrstva a 2.vrstva )

Výrobok spĺňa najmodernejšie požiadavky pre komfort nosenia.

TERMOREGULAČNÉ VLASTNOSTI :

Rubná strana výrobku zabezpečí pocit sucha, aj keď vrchná strana bude úplne mokrá.Vlhkosť z pokožky je odvádzaná do vrchnej bavlnenej vrstvy a odtiaľ sa pozvoľna odparuje.

* Túto skutočnosť si môžete overiť tak, že namočíte kúsok látky úplne do vody, vyžmýkate a priložíte na tvár.

Bavlnená vrchná strana bude vlhká , ale spodná zostane aj po namočení do vody suchá. Výhodou toho je, že pokožka, ktorej sa dotýka rubná strana výrobku bude vždy v suchu.

 

Termovlákno má špeciálnu antibakteriálnu úpravu STOP BACTERIA, na báze biogénnych iónov striebra, ktorá neškodí telu ani životnému prostrediu. Zabraňuje rastu baktérií a redukuje rozklad potu, takže pôsobí ako zabudovaný deodorant.

Táto úprava zabezpečuje pocit sviežosti a zostáva v textílií i po niekoľkonásobnom praní.

 

Farebné prevedenie :

 RETRO bielo-biely prúžok

veľkost S aj v čiernej verzii


ZLAVA z 25 eur na 19 eur

Chccete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.