Pánsky termo nátelník RETRO dlhý rukáv

Pánsky termo nátelník RETRO dlhý rukáv

Cena: od 19,90 €

Pánske termotričko TERMOintima RETRO

Pánska termobielizeň z kolekcie RETRO je funkčné prádlo určené na nosenie počas celého roka ( vhodné zvlášť od skorej jesene do neskorej jari ). Má výborné termoregulačné vlastnosti, odvod potu a zvýšenú životnosť výrobku.

Materiál je dvojvrstvový. Spodná rubná strana je polypropylén s anti-bakteriálnou úpravou a vrchná strana je bavlna pletená v retro prúžkoch.

Tričko veľmi dobre drží tvar,  pretože materiál je tuho pletený, má veľkú životnosť a je  veľmi stabilný. Vydrží dlhšie než jednovrstvový termoúplet a nezadiera sa na zaťažovaných miestach. Úplet je tiež príjemný na dotyk a pohodlný na nosenie.

Je šitý klasickými spevnenými švami,  ktoré nedráždia a nerobia otlaky na tele ani pri 24 hodinovom nosení.

Nátelník je vyhotovený univerzálne, hodí sa ako spodná termovrstva pod oblečenie priamo na telo  a tiež  ako vrchné tričko s dlhým rukávom ( 1.vrstva a 2.vrstva ).

Výrobok spĺňa najmodernejšie požiadavky pre komfort nosenia.


TERMOREGULAČNÉ VLASTNOSTI:

Rubná strana výrobku zabezpečí pocit sucha, aj keď vrchná strana bude úplne mokrá. Vlhkosť z pokožky je odvádzaná do vrchnej bavlnenej vrstvy a odtiaľ sa pozvoľna odparuje.

* Túto skutočnosť si môžete overiť tak, že namočíte celý kúsok látky do vody, vyžmýkate a následne ho priložíte na tvár.

Bavlnená vrchná strana bude vlhká, ale spodná zostane aj po namočení do vody suchá. Výhodou toho je, že pokožka, ktorej sa dotýka rubná strana výrobku bude vždy v suchu.

 

Termovlákno má špeciálnu anti-bakteriálnu úpravu STOP BACTERIA, na báze biogénnych iónov striebra, ktorá neškodí telu ani životnému prostrediu. Zabraňuje rastu baktérií a redukuje rozklad potu, takže pôsobí ako zabudovaný dezodorant.

Táto úprava zabezpečuje pocit sviežosti a zostáva v textílií aj po niekoľkonásobnom praní.

 

Farebné prevedenie: RETRO bielo-biely prúžok.

Vo veľkosti S dostupný aj v čiernej verzii.

ZĽAVA z 25 eur na 19 eur.

Výrobca: NIKA INTIMA, Slovensko.

Tisknout