Funkčné termo nohavičky Klasik TERMOintima

od 12,99 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

Antibakteriálne termo nohavičky 50/50 bavlna a Siltex

  • Kód tovaru: Zvoľte variant
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Dámske vysoké nohavičky, v ktorých vám bude nielen teplo, ale budete mať aj antibakteriálnu ochranu. 

Funkčné nohavičky TERMOintima sú z jemného materiálu, ktorý je kombináciou bavlny a Siltexu (polypropylenového vlákna s Ag+ striebornou úpravou). Ideálna kombinácia 50/50 prírodného a syntetického vlákna a jedinečný spôsob pletenia materiálu sú tajomstvom materiálu. 

Spodná vrstva, ktorá prilieha k pokožke zabezpečuje transport vlhkosti a zároveň anti-bakteriálna úprava STOP BACTÉRIA bráni množeniu baktérií.  Úprava STOP BACTÉRIA má okrem anti-bakteriálneho aj anti-virálny účinok . 

 ( podľa údajov z laboratória : Vírusová redukcia ISO 18184: 2019, Influenza A virus subtype H1N1: 99,17%. Antibakteriálne vlastnosti boli schválené certifikátom VUTCH-CHEMITEX podľa normy AATCC TM 100:2012 (Klebsiella pneumonie, Staphylococcus aureus) a skúšobným protokolom podľa normy ASTM E2149-13a (Escherichia coli) ).

Lícna strana materiálu obsahuje 100% bavlnené vlákno, ktoré zabezpečuje hebkosť a jemnosť materiálu a zároveň je savá a pomáha pri transporte vlhkosti.

Materiál má výborné savé vlastnosti, dobre absorbuje pot, je príjemný na dotyk.

Strih je vysoký do pása, v páse je našitá gumička, boky sú vysoko krojené, výkroje sú lemované jemnou gumičkou.

Nohavičky sú vhodné na bežné denné nosenie a pre ľudí, ktorí potrebujú eliminovať potenie, napr. pri športe alebo zdravotných problémoch.

Materiál TERMOintima zabezpečuje klimatizáciu a pocit sucha. Je zdravotne nezávadný.

Funkčná bielizeň- pomáha udržiavať teplotu tela v rovnováhe - thermoklimatizácia.


 Náš TIP : nohavičky sú vysokého strihu do pása  - ak preferujete bedrová strih doporučujeme produkt: Funkčné nohavičky bedrové TERMOintima

Výrobca: NIKA INTIMA, Slovakia.

Materiál TERMOintima TERMOintima Outdoor, zloženie : 50%bavlna / 50% polypropylen
Stop Bacteria STOP BACTÉRIA - úprava Siltex na báze iónov Striebra Ag+. Vlákno Prolen má antibakteriálnu úpravu, ktorá bráni množeniu baktérií.
Odvod potu Rubná strana výrobku zabezpečí pocit sucha, aj keď vrchná strana bude úplne mokrá. Túto skutočnosť si môžete overiť tak, že namočíte kúsok látky úplne do vody a vyžmýkate. Bavlnená vrchná strana bude vlhká, ale spodná zostane aj po namočení suchá.
Použitie beh / cyklistika + indoor športy + fitness + zimné športy + bežné nosenie
ECO: ZERO WASTE balenie Môžete požiadať o ekologické balenie. Vyrábame spodnú bielizeň, takže produkty bežne balíme hygienicky po jednom do sáčkoch. Stačí napísať poznámku v objednávke a tovar vám zašleme bez plastových obalov.
Značka Nika Intima

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.