Funkčné termo nohavičky Klasik TERMOintima

Funkčné termo nohavičky Klasik TERMOintima

Antibakteriálne termo nohavičky 50/50 bavlna a Siltex

Cena: od 12,99 €

Dámske vysoké nohavičky, v ktorých vám bude nielen teplo, ale budete mať aj antibakteriálnu ochranu. 

Funkčné nohavičky TERMOintima sú z jemného materiálu, ktorý je kombináciou bavlny a Siltexu (polypropylenového vlákna s Ag+ striebornou úpravou). Ideálna kombinácia 50/50 prírodného a syntetického vlákna a jedinečný spôsob pletenia materiálu sú tajomstvom materiálu. 

Spodná vrstva, ktorá prilieha k pokožke zabezpečuje transport vlhkosti a zároveň anti-bakteriálna úprava STOP BACTÉRIA bráni množeniu baktérií.  Úprava STOP BACTÉRIA má okrem anti-bakteriálneho aj anti-virálny účinok . 

 ( podľa údajov z laboratória : Vírusová redukcia ISO 18184: 2019, Influenza A virus subtype H1N1: 99,17%. Antibakteriálne vlastnosti boli schválené certifikátom VUTCH-CHEMITEX podľa normy AATCC TM 100:2012 (Klebsiella pneumonie, Staphylococcus aureus) a skúšobným protokolom podľa normy ASTM E2149-13a (Escherichia coli) ).

Lícna strana materiálu obsahuje 100% bavlnené vlákno, ktoré zabezpečuje hebkosť a jemnosť materiálu a zároveň je savá a pomáha pri transporte vlhkosti.

Materiál má výborné savé vlastnosti, dobre absorbuje pot, je príjemný na dotyk.

Strih je vysoký do pása, v páse je našitá gumička, boky sú vysoko krojené, výkroje sú lemované jemnou gumičkou.

Nohavičky sú vhodné na bežné denné nosenie a pre ľudí, ktorí potrebujú eliminovať potenie, napr. pri športe alebo zdravotných problémoch.

Materiál TERMOintima zabezpečuje klimatizáciu a pocit sucha. Je zdravotne nezávadný.

Funkčná bielizeň- pomáha udržiavať teplotu tela v rovnováhe - thermoklimatizácia.


 Náš TIP : nohavičky sú vysokého strihu do pása  - ak preferujete bedrová strih doporučujeme produkt: Funkčné nohavičky bedrové TERMOintima

Výrobca: NIKA INTIMA, Slovakia.

Tisknout