Bambusový nátelník - tričko s dlhým rukávom dámske EKO bielizeň

od 28,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

elastické tričko/ nátelnik z bambusového vlákna, antialergické, antibakteriálne, séria Nature Line

Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Bambusový nátelnik ( dámske tričko s dlhým rukávom ) z kolekcie Nature Line

- vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu

- jemný materiál

-  hodvábny efekt

- antibakteriálne

- vhodné pre alergikov

- pre ľudí s citlivou pokožkou

EKO bielizeň- všetky produkty z tejto kategórie sú vyrobené z materiálov bez chemikálií a farbív.  Vlákna neboli farbené ani bielené.

Dámske tričko je  priliehavého strihu, mierne tvarované v páse, okrúhly výstrih.

Vlastnosti:

- prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

- chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodné tričko sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

 Farba : prírodná zo série EKObielizeň

 Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky. Vyhovuje ľuďom alergickým na farbivá, formaldehyd,parafenylenediamine a trpiacim kontaktnou dermatitídou.

 

Dostupný ešte vo farbe bielej, čiernej a sivej (produkty najdete v sekcii Dámske-dlhý rukáv)

Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

 

Materiál prírodný Nature Line : elastický bambus 95%bambus / 5%elastan EKObielizeň bez farbív a chemikálií
Stop Bacteria antibakteriálne - bambusové prírodné vlánko je svojimi vlastnosťami a štruktúrou prirodzene antibakteriálne. Bráni množeniu baktérii na tele a rozkladu potu. Je funčné aj bez chemickej úpravy.
Použitie do práce / office + indoor športy + bežné nosenie + fitness + relax domáce oblečenie
Termoklimatizačný efekt V lete materiál chladí, v zime sa nahreje a drží teplo ako "druhá koža".
Ošetrovanie bambusové vlákno: pranie 40 stupňov, sušenie v sušičke : 2 stupeň, žehlenie : 2 stupeň, nebieliť, chemicky nečistiť
ECO: ZERO WASTE balenie Môžete požiadať o ekologické balenie. Vyrábame spodnú bielizeň, takže produkty bežne balíme hygienicky po jednom do sáčkoch. Stačí napísať poznámku v objednávke a tovar vám zašleme bez plastových obalov.
Ekologický aspekt Šetrenie energií, vody a palív . Naše výrobky neprecestovali pol zemegule v lodnom kontajneri, ale boli lokálne vyrobené v hygienických a bezpečných podmienkach- výhodou je, že pred prvým oblečením ich nemusite vyprať.
Udržateľnosť Produkt je vyrobený lokálne. Ušité na Slovensku. Materiály sú vyrobené lokálne (vo fabrikách na Slovensku a v susedných krajinách v EÚ). Dopravou od lokálnych dodávateľov šetríme životné prostredie. Trvácne materiály znižujú množstvo odpadu.
Made in EÚ Vyrobené na Slovensku. Ušité podľa dizajnu a konštrukčných strihov európskej konfekcie. Strihy a dĺžka produktu výborne sadnú na postavu.

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.