Vložky do podprsenky proti poteniu

od 6 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

balenie 2 ks, vložky na vkladanie do podprsenky pre zvýšenú hygienu, bránia nadmernému poteniu a výborne sajú a transportujú  vhkosť

Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Vložka do podprsenky pre aktívne ženy a športovkyne. Ak sa chceš cítiť pohodlne aj pri zvýšenej námahe, tréningu či pri turistickom výkone, daj si do najviac exponovanej  časti podprsenky vložku proti poteniu. Plátenná vložka zachytáva a saje pot, takže aj po náročnom tréningu budeš mať suchú spodnú bielizeň. Niekedy sa stáva, že po aktivite nemôžeš hneď prezliecť podprsenku - vtedy doporučujeme pred tréningom vložiť do podprsenky vložku proti poteniu. Po športovej aktivite stačí vybrať a budeš v suchu.

- zabezpečuje odvod vlhkosti

- antibakteriálnosť

- funkčnosť

- komfort

- diskrétnosť

- hygienickosť

- príjemný pohodlný materiál

- viacnásobné použitie

- ekologický výrobok


Vložky sú v dvoch verziách : 

z bambusového antibakteriálneho materiálu a z funkčného TERMOintima materiálu.


Použitie : 

Vložku si vložte do podprsenky na miesto spodnej polovici pŕs tak, aby spodná časť vložky bola pod spodnou gumou podprsenky. Je to miesto najväčšieho potenia, takže tam pôsobí najefektívnejšie. 

V balení sú 2 ks rôznych materiálov. Odporúčame odskúšať 

Pri viachodinových výkonoch odporúčame vložku do podprsenky vymeniť za druhú. Počas dlhšej športovej  aktivity, napr. turistického výstupu, stačí plátennú vložku vysušiť a potom znova vymeniť. Vložka má aktívnu antibakteriálnu funkciu, takže aj po viacnásobnom použití nezapácha.  

Po použití vyprať ručne alebo v práčke na 40 stupňov bežným programom s prádlom bielej farby (neprať s tmavým prádlom).


balenie 1x bambusová, 1x funkčná TERMOintima

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.