Termo tričko TERMOintima Outdoor modré DR

od 26 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

termo tričko kratky rukav modré svetlé pánske

Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Pánsky nátelník / tričko s dlhým rukávom

Použitie : ako vrchné aj spodné tričko

Strih : priliehavý 

Bez nápisov, elegantný športový

Materiál :  POP Siltex Ag+  s bavlnou 50/50

Úprava : STOP BACTERIA

Vlastnosti : funkčné  s odvodom potu, dvojvrstvové, antibakteriálne


Pánsky nátelník je klasického mierne priliehavého strihu. Materiál je termoúplet dvojvrstvový s antimikrobiálnou úpravou. Spodná vrstva odvádza pot a obsahuje zložku STOP BACTÉRIA, ktorá znižuje telesné pachy a zabezpečí hygienickú sviežosť . Jedinečný spôsob pletenia dvojvrstvového materiálu zmiešaného s bavlnou zabezpečuje vyššiu trvácnosť a to, že materiál sa menej zadiera než klasický jednovrstvový termoúplet. Má tiež zvýšenú hrejivosť a je to jedno z najteplejšieho termoprádla na slovenskom trhu. Je šitý klasickými spevnenými švami, ktoré nedraždia a nerobia odtlaky na tele ani pri 24 hodinovom nosení.

Nátelník je veľmi príjemný na nosenie a dá sa nosiť aj ako vrchné oblečenie. Vhodný ako zdravotné, turistické a pracovné oblečenie do náročných podmienok. 

Výborné pod lyžiarske kombinézy.

Strih je riešený elegantným štýlom bez športových prvkov a nápisov, takže sa dá využiť aj ako elastické tričko do športového saka alebo k rifliam.  klasicke svy nedraždia a nerobia odtlaky na tele ani pri 24hodinovom noseni.

Natelník je vyhotovený univerzálne, hodí sa ako spodná termovrstva pod oblečenie priamo na telo, ale vyzerá dobre aj ako vrchné tričko s dlhým rukávom. ( 1.vrstva a 2.vrstva )
Dĺžka (plusmínus 1 cm ) :

veľkosť S  74cm

veľkosť M  74cm

veľkosť L   75cm

veľkosť XL  76cm

veľkosť XXL 78cm

Chccete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.