Termo nákrčník čierny - čierna sýta, STOP BACTÉRIA - úprava Siltex na báze iónov Striebra Ag+. Vlákno Prolen má antibakteriálnu úpravu, ktorá bráni množeniu baktérií., Rubná strana výrobku zabezpečí pocit sucha, aj keď vrchná strana bude úplne mokrá. Túto

9,99 €
Skladom
Množstvo
  • Kód tovaru: 270-2603
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

TERMO nákrčník z hrejivého TERMO úpletu má tieto vlastnosti:

- je dvojvrstvový

- materiál je 50% bavlna a 50% polypropylén 

- je vzdušný

- dobre transferuje vlhkosť

- rubná strana, ktorá sa dotýka pokožky je vždy suchá

- vrchná strana zabezpečuje zrýchlenú savosť

- je anti-bakteriálny

- súčasťou je úprava STOP BACTÉRIA, ktorá zabraňuje množenou vírusov

- má anti-vírusový účinok : materiál má 99,7% účinnosť proti vírusom (v čase Corona pandémie sa používal na výrobu rúšok)

- nákrčník je z priedušného mäkkého materiálu

- farba čierna

- UNI veľkosť


Výroca: Nika intima, s. r. o.


Materiál TERMOintima TERMOintima Outdoor, zloženie : 50%bavlna / 50% polypropylen
Stop Bacteria STOP BACTÉRIA - úprava Siltex na báze iónov Striebra Ag+. Vlákno Prolen má antibakteriálnu úpravu, ktorá bráni množeniu baktérií.
Odvod potu Rubná strana výrobku zabezpečí pocit sucha, aj keď vrchná strana bude úplne mokrá. Túto skutočnosť si môžete overiť tak, že namočíte kúsok látky úplne do vody a vyžmýkate. Bavlnená vrchná strana bude vlhká, ale spodná zostane aj po namočení suchá.
Použitie beh / cyklistika + turistika / treking + hiking + zimné športy + pracovné oblečenie do náročných podmienok
Ošetrovanie TERMO : Možno prať v práčke šetrným spôsobom na 40stupňov s výrobkami podobnej farby. Nepoužívať aviváž. Sušiť voľne zavesené, predtým hladko vyrovnať. Sušenie v sušičke neznižuje kvalitu výrobku, ale môže dôjsť k zrazeniu dlžky 5%. NEŽEHLIŤ !
Funkčné Áno
Udržateľnosť Áno. Produkt je vyrobený lokálne. Ušité na Slovensku. Materiály sú vyrobené lokálne (vo fabrikách na Slovensku a v susedných krajinách v EÚ). Dopravou od lokálnych dodávateľov šetríme životné prostredie. Trvácne materiály znižujú množstvo odpadu.
ECO: ZERO WASTE balenie Môžete požiadať o ekologické balenie. Vyrábame spodnú bielizeň, takže produkty bežne balíme hygienicky po jednom do sáčkoch. Stačí napísať poznámku v objednávke a tovar vám zašleme bez plastových obalov.
Ekologický aspekt Šetrenie energií, vody a palív . Naše výrobky neprecestovali pol zemegule v lodnom kontajneri, ale boli lokálne vyrobené v hygienických a bezpečných podmienkach- výhodou je, že pred prvým oblečením ich nemusite vyprať.
Značka Nika Intima

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.