Pánske termo tričko dlhý rukáv s kuklou

od 65,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

Termo funkčné tričko so všitou kuklou

  • Kód tovaru: Zvoľte variant
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Pánske funkčné tričko dlhý rukáv  dvojvrtstvové s kuklou. Pre tých, čo majú radi dobrodružstvo. Pre extra aktívnych. Pre tých, čo chcú byť inkognito.  Pre náročných.

- na náročné lezenie

- na extrémne športy

- na jaskyniarstvo

- na zlaňovanie

- do chladných podmienok

- na paragliding

- na turistiku v zime

Vyrobené z odolného materiálu, ktorý veľa vydrží. Materiál je termoúplet TERMOintima dvojvrstvový s antimikrobiálnou úpravou. Spodná vrstva odvádza pot a obsahuje zložku STOP BACTÉRIA, ktorá znižuje telesné pachy a zabezpečí hygienickú sviežosť . Dvojvrstvový materiál je z polypropylému zmiešaného s bavlnou.  Zabezpečuje vyššiu trvácnosť a to, že materiál sa menej zadiera než klasický jednovrstvový termoúplet. Má tiež zvýšenú hrejivosť a je to jedno z najteplejšieho termoprádla na slovenskom trhu. Je šitý klasickými spevnenými švami, ktoré nedraždia a nerobia odtlaky na tele ani pri 48 hodinovom nosení.  

Výborne sadne pod prilbu. Kukla sa dá alternatívne stiahnúť na krk ako nákrčník. Pohodlný strih. Vyhovuje funkčnosťou ako prvá a druhá vrstva. Nosí sa priamo na telo- verzia 1. -funkčnosť a odvod potu alebo verzia 2. ako druhá hrejivá vrstva na tričko.


Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.