Nohavičky Bella zo 100% bavlny

od 5 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

bavlnené nohavičky , hladké, klasixcký strih, mierne znížený, 100%bavlna

  • Kód tovaru: Zvoľte variant
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Spodná bielizeň z čistej bavlny

Bavlnené prádlo - nohavičky Bella

- hladký dobre padnúci strih

- výkroje a pás sú lemované jemnou gumičkou

- strih vpredu je mierne krojený nižšie, na zadnom diely do pása

- 100% čistá bavlna,  ktorá je zdravotne nezávadná

 

TIP :   Nohavičky sú z čistej bavlny, neobsahujú elastan pre zvyšenie pružnosti. Pri rozhodovaní sa medzi dvoma veľkosťami doporučujeme objednávať väčšiu.Výrobca : NIKA INTIMA, Slovensko
Materiál prírodný Nature Line : zloženie 100% bavlna
Ošetrovanie bavlna : pranie 40 stupňov, sušenie v sušičke : 2 stupeň, žehlenie :2 stupeň, nebieliť, chemicky nečistiť
občasné pranie Výrobok môže byť hygienicky občas vypraný na 60stupňov. Nie príliš často, lebo praním na vysoké teploty sa znižuje životnosť gumičiek.
Udržateľnosť Áno. Produkt je vyrobený lokálne. Ušité na Slovensku. Materiály sú vyrobené lokálne (vo fabrikách na Slovensku a v susedných krajinách v EÚ). Dopravou od lokálnych dodávateľov šetríme životné prostredie. Trvácne materiály znižujú množstvo odpadu.
Made in EÚ Vyrobené na Slovensku. Ušité podľa dizajnu a konštrukčných strihov európskej konfekcie. Strihy a dĺžka produktu výborne sadnú na postavu.
ECO: ZERO WASTE balenie Môžete požiadať o ekologické balenie. Vyrábame spodnú bielizeň, takže produkty bežne balíme hygienicky po jednom do sáčkoch. Stačí napísať poznámku v objednávke a tovar vám zašleme bez plastových obalov.
Ekologický aspekt Šetrenie energií, vody a palív . Naše výrobky neprecestovali pol zemegule v lodnom kontajneri, ale boli lokálne vyrobené v hygienických a bezpečných podmienkach- výhodou je, že pred prvým oblečením ich nemusite vyprať.
Značka Nika Intima
Kód 01163 béžová + 01160 biela + 01162 čierna

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.