Menštruačné nohavičky TERMOintima PERIODA

od 21,99 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

Absorbčné menštruačné nohavičky, extra savé, bezpečné počas menštruačných dní, anti-alergické, neobsahujú PES (polyester)

 • Kód tovaru: Zvoľte variant
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Nohavičky, ktoré úplne nahrádzajú vložky a tampóny.

 • moderná technológia
 • perfektný strih
 • vysoko absorpčný materiál
 • anti-bakteriálne so striebornými iónmi
 • zamedzujú množenie baktérií a vytváranie zápachu
 • anti-alergické
 • neobsahujú syntetický PES (polyester) ani iný alergén
 • komfortné a hygienické
 • EKO produkt – nezaťažuje prírodu odpadmi
 • Slowfashion – dlhá životnosť a kvalita
 • slovenský produkt- dizajn, technológia´aj šitie na Slovenku
 • testované a vyskúšané slovenskými a českými spotrebiteľkami 

Menštruačné nohavičky TERMOintima PERIODA sa nosia počas menštruačných dní. Dobre absorbujú a sú pohodlné cez deň aj v noci. Obsahujú deväť vrstiev rôznych druhov materiálov a sú vyrobené podľa najnovších technológií. Účinnosť je zabezpečená striedaním savých a priepustných vrstiev, ktoré sú vzájomne spojené a umožňujú plynulý transfer tekutiny, pričom vnútorná strana nohavičiek je vždy suchá.

 

Návod k ošetrovaniu: po použití vyprať ručne alebo v práčke. Pred praním odporúčame namočiť asi na 1-2 hodiny do vlažnej vody. Potom sa môže prať samostatne alebo s bežným tmavým prádlom a bežným pracím prostriedkom alebo pracím mydlom. Nie je nutné špeciálne ošetrovanie. Hygienické pranie do 40 stupňov.

Použitie: Nohavičky sa nosia namiesto vložky. Nosenie spolu s niektorými druhmi vložiek neodporúčame. U niektorých druhov vložiek je silné lepidlo, ktoré sa nachádza na spodnej strane, ktoré zvykne ostať nalepené na kline menštruačných nohavičiek (sú to hlavne vložky na inkontinenciu)

Ale bežné  tipy vložiek je možné kombinovať.

TIP od pravidelných zákazníčok : 

Menštruačné nohavičky si ráno oblečte a na nich si dajte vložku. Počas dňa  použitú vložku vyhodíte a ostanete iba v týchto PERIODA nohavičkách. Tak si môžete predĺžiť čas nosenia nohavičiek na úplne celý deň. Budete sa cítiť pohodlne, hygienicky  a bezpečne.


Zloženie:

1. vrchná vrstva: elastická bavlna - 95% bavlna/ 5% elastan

2. bezpečnostná vrstva: polyuretán

3. savá vrstva: tencel

4. extra savá vrtsva: bambus

6.  priedušná vrstva: bavlna 

7. transfer vrstva: Anti-bakteriálny Polypropylén Prolen Ag+

8. priedušná savá vrstva: bavlna 

9. vnútorná (suchá) vrstva: Anti-bakteriálny Polypropylén Prolen Ag+


Farba: čierna

Veľkosť: XS, S, M, L, XL, XXL


Výrobca: Nika Intima, Slovensko

strih úzky, priliehavý
Stop Bacteria antibakteriálne - časť výrobku je ušitá z materiálu s antibakteriálnou funkciou
Odvod potu Rubná strana výrobku zabezpečí pocit sucha, aj keď vrchná strana bude úplne mokrá. Túto skutočnosť si môžete overiť tak, že namočíte kúsok látky úplne do vody a vyžmýkate. Bavlnená vrchná strana bude vlhká, ale spodná zostane aj po namočení suchá.
Udržateľnosť Áno. Produkt je vyrobený lokálne. Ušité na Slovensku. Materiály sú vyrobené lokálne (vo fabrikách na Slovensku a v susedných krajinách v EÚ). Dopravou od lokálnych dodávateľov šetríme životné prostredie. Trvácne materiály znižujú množstvo odpadu.
Made in EÚ Vyrobené na Slovensku. Ušité podľa dizajnu a konštrukčných strihov európskej konfekcie. Strihy a dĺžka produktu výborne sadnú na postavu.
ECO: ZERO WASTE balenie Môžete požiadať o ekologické balenie. Vyrábame spodnú bielizeň, takže produkty bežne balíme hygienicky po jednom do sáčkoch. Stačí napísať poznámku v objednávke a tovar vám zašleme bez plastových obalov.
Ekologický aspekt Šetrenie energií, vody a palív . Naše výrobky neprecestovali pol zemegule v lodnom kontajneri, ale boli lokálne vyrobené v hygienických a bezpečných podmienkach- výhodou je, že pred prvým oblečením ich nemusite vyprať.
Značka Nika Intima
Kód 01142

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.