Kukla pod prilbu funkčná TERMOintima

od 15,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Kukla pod prilbu. 

Ušitá z funkčného materiálu odvádzajúca pot.

 Anatomický tvarovaná. 

Zošitá netlačiacimi švami. 

Vpredu predĺžená

značka TERMOintima

farba : čierna

Zloženie :

50% POP Prolen Siltex Ag+

50% bavlna

strih úzky, priliehavý
Materiál TERMOintima TERMOintima Outdoor, zloženie : 50%bavlna / 50% polypropylen
Stop Bacteria STOP BACTÉRIA - úprava Siltex na báze iónov Striebra Ag+. Vlákno Prolen má antibakteriálnu úpravu, ktorá bráni množeniu baktérií.
Odvod potu Rubná strana výrobku zabezpečí pocit sucha, aj keď vrchná strana bude úplne mokrá. Túto skutočnosť si môžete overiť tak, že namočíte kúsok látky úplne do vody a vyžmýkate. Bavlnená vrchná strana bude vlhká, ale spodná zostane aj po namočení suchá.
bez plochých švov bez plochých švov - výrobok nespôsobuje odery ani pri 48 hodinovom nosení
Termoklimatizačný efekt materiál udržiava optimálnu telesnú teplotu a odvádza pot, je funkčný a zabezpečuje hygienickú sviežosť
Ošetrovanie TERMO : Možno prať v práčke šetrným spôsobom na 40stupňov s výrobkami podobnej farby. Nepoužívať aviváž. Sušiť voľne zavesené, predtým hladko vyrovnať. Sušenie v sušičke neznižuje kvalitu výrobku, ale môže dôjsť k zrazeniu dlžky 5%. NEŽEHLIŤ !
model Klasik Outdoor / Outdoor RETRO celoročné funkčné termo oblečenie
ECO: ZERO WASTE balenie Môžete požiadať o ekologické balenie. Vyrábame spodnú bielizeň, takže produkty bežne balíme hygienicky po jednom do sáčkoch. Stačí napísať poznámku v objednávke a tovar vám zašleme bez plastových obalov.
Ekologický aspekt Šetrenie energií, vody a palív . Naše výrobky neprecestovali pol zemegule v lodnom kontajneri, ale boli lokálne vyrobené v hygienických a bezpečných podmienkach- výhodou je, že pred prvým oblečením ich nemusite vyprať.

Chccete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.