Detské termo tričko s dlhým rukávom TERMOintima

od 11,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

Termo oblečenie detské, tričko s dlhým rukávom TERMOintima, dvojvrstvové, antibakteriálne, so zvýšeným odvodom potu  , materiál POP s bambusom 50/50

Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Materiál je termoúplet dvojvrstvový s antimikrobiálnou úpravou.Spodná vrstva je z vlákna Prolen® a má vynikajúce termoizolačné vlastnosti, odvádza pot a zabezpečuje pocit sucha.

Vrchná vrstva je čistý bambus- bambusové vlákno.

Jedinečný spôsob pletenia dvojvrstvového materiálu, zmiešaného s bavlnou vo vrchnej vrstve ,zabezpečuje vyššiu trvácnosť a to , že materiál sa menej zadiera než bežný jednovrstvový termoúplet.

 

Hodí sa pre deti ako spodné oblečenie na všetky druhy športu a turistiku, alebo v chladnom období na spanie namiesto pyžama .

Ideálne pre deti, ktoré sa pri pohybe alebo v noci spotia, lebo materiál odvedie pot do vrchnej savej vrstvy a detská pokožka ostane v suchu, takže sa cítia príjemne teplo.

 

Cena je odstupňovaná podľa veľkosti. Veľkosti sú spojené dvojčísla , čísla súhlasia s výškou postavy dieťaťa.

Ideálny nátelník pre deti v chladnom zimnom a tiež v prechodnom období roka.


Zľava z 15 eur (vel.134-140) na 12 eur

Zľava  z 16 eur (veľ.146-152) na 12 eur

Materiál TERMOintima TERMO intima BAMBUS, zloženie : 50% polypropylén/ 50% bambus
Odvod potu Rubná strana výrobku zabezpečí pocit sucha, aj keď vrchná strana bude úplne mokrá. Túto skutočnosť si môžete overiť tak, že namočíte kúsok látky úplne do vody a vyžmýkate. Bavlnená vrchná strana bude vlhká, ale spodná zostane aj po namočení suchá.
bez plochých švov bez plochých švov - výrobok nespôsobuje odery ani pri 48 hodinovom nosení
Ošetrovanie TERMO : Možno prať v práčke šetrným spôsobom na 40stupňov s výrobkami podobnej farby. Nepoužívať aviváž. Sušiť voľne zavesené, predtým hladko vyrovnať. Sušenie v sušičke neznižuje kvalitu výrobku, ale môže dôjsť k zrazeniu dlžky 5%. NEŽEHLIŤ !
Výrobca NIKA INTIMA, Slovensko
Logo série TERMOintima Bambus

Chccete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.