Dámske termo tričko bambusové TERMO Bambus

od 24,92 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Najjemnejšie a najvzdušnejšie tremo funkčné tričko, aké ste mali na sebe. Športové tričko je jedinečné svojou jemnosťou a mäkosťou a zvýšenou funkčnosťou pri odvode potu. Vďaka svojmu zloženiu, ktorým je kombinácia prírodného a umelého vlákna je zvlášt príjemné na pokožku. Tričko neobsahuje polyester. Funkčné vlákno je polypropylén s Medical úpravou STOP BACTÉRIA. Na tričku sa nemnožia baktérie a preto ani po spotení nezapácha.  Kombinované vlákno je bambus, ktorý má zvýšenú savosť a tým zabezpečuje zrýchlený odvod vlhkosti.  Tieto dve vlákna sú spolu spletené tak, že materiál je extra vzdušný a pohodlný.  


Výrobky TERMObambus - je kolekcia produktov, ktoré sú zhotovené z materiálu jedinečnou kombináciou 50% bambusu

a 50% POP termovláknom.  

Vlastnosti:

prírodné antibakteriálne účinky- a schopnosť neutralizovať pachy, ktorá nemizne praním,

- funkčné,

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou),

- príjemné na dotyk,

- vysoký komfort a hygiena nosenia, zároveň je priateľský k pokožke,

- priedušnosť- priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

- termoklimatizačný efekt - spodnú vrstvu materiálu tvorí polypropylénové vlákno, ktoré odvádza pot do vrchnej bambusovej vrstvy a tak je pokožka udržiavaná v suchu.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a preto je ideálny pre alergikovľudí  s citlivou pokožkou, taktiež je vhodný pre ľudí, ktorí sa často potia.


Športovo- elegantný strih sa hodí ako vrchná bielizeň a  taktiež ako spodná vrstva - 1. a 2. vrstva termo oblečenia súčasne. Je totiž príjemný na telo - hreje a klimatizuje pokožku súčasne, ale zároveň je elegantne športový aj na vychádzku po zasneženej krajine, či chladnej ulici v meste.

Výborný na šport a pohybové aktivity, akými sú turistika, lyžovanie, streetfashion ( odporúčané nosenie od začiatku jesene do konca jari).

V ňom budete cítiť komfortne 24 hodín denne, keďže je šitý klasickými spevnenými švami, ktoré nedráždia a nerobia otlaky na tele.


Kolekcia TERMOintima Bambus.

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovensko. 

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.