Bavlnené tričko dlhý rukáv dámske 100% bavlna

od 24,99 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Obyčajné bavlnené tričko s dlhým rukávom - ale všetko na ňom je perfektne vypracované. Výborný strih, hladký dizajn, kvalitný materiál, vysoká životnosť a perfektný pocit pri nosení. V tomto tričku sa budete cítit v pohode, doslova ako v bavlnke. Toto je "bavlnka" vyššej kategórie. Materiál, ktorý stavia na precíznom spracovaní tradičného obojlícneho pletenia. To znamená, že materiál vyzerá z oboch strán rovnako a je vyššej gramáže. Vďaka vyššej gramáži je materiál  menej priesvitný než bežné jednolícne tričká.

Strih je podľa európskych veľkostných tabuliek. Výborne sadne presne podľa veľkosti. Keď by ste ale chceli oversize efekt, odporúčame objednávať o číslo(až dva) väčšiu  veľkosť.

Oversize efect : Napríklad modelka na fotke bežne nosí veľkosť S / XS ale má oblečenú veľkosť M. 

Materiál : 100% bavlna

biela farba

obojlícny úplet

gramáž : 190 gr/m2

strih mierne priliehavý
Materiál prírodný Nature Line : zloženie 100% bavlna
Použitie relax domáce oblečenie + street fashion / URBANstyle + do práce / office + fitness + celoročné + bežné nosenie
Ošetrovanie bavlna : pranie 40 stupňov, sušenie v sušičke : 2 stupeň, žehlenie :2 stupeň, nebieliť, chemicky nečistiť
ECO: ZERO WASTE balenie Môžete požiadať o ekologické balenie. Vyrábame spodnú bielizeň, takže produkty bežne balíme hygienicky po jednom do sáčkoch. Stačí napísať poznámku v objednávke a tovar vám zašleme bez plastových obalov.
Ekologický aspekt Šetrenie energií, vody a palív . Naše výrobky neprecestovali pol zemegule v lodnom kontajneri, ale boli lokálne vyrobené v hygienických a bezpečných podmienkach- výhodou je, že pred prvým oblečením ich nemusite vyprať.
Udržateľnosť Produkt je vyrobený lokálne. Ušité na Slovensku. Materiály sú vyrobené lokálne (vo fabrikách na Slovensku a v susedných krajinách v EÚ). Dopravou od lokálnych dodávateľov šetríme životné prostredie. Trvácne materiály znižujú množstvo odpadu.
Made in EÚ Vyrobené na Slovensku. Ušité podľa dizajnu a konštrukčných strihov európskej konfekcie. Strihy a dĺžka produktu výborne sadnú na postavu.

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.