Bambusové tričko s dlhým rukávom - detský nátelník veľ. 86-176

od 15,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

Bambusový nátelnik detský Nature Line - prírodný bambus, nefarbený, tričko s klimatizačnou funkciou

Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Bambusové detské tričko z kolekcie Nature Line 

- dlhý rukáv

- vyrobené z kvalitného bambusu

- materiál  zabraňuje ultrafialovému a UV žiareniu

-  je hladký a príjemný na dotyk

- vhodný pre alergikov

- strih je vyhovujúci pre chlapcov aj dievčatá

- Ako spodná vrstva zimného oblečenia alebo ako bežné vrchné tričko

Vlastnosti:

- veľmi príjemný prírodný materiál 

- prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

- chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodná vrstva oblečenia sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebielelý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistôt- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.

Niekedy môže byť materiál jemne natužený ( kvôli lepšej manipulácii pri šití). Zvýšená tuhosť materiálu po prvom praní sa  zjemní.  Funkčnosť bambusového vlákna ostáva zachovaná po celú životnosť oblečenia. 

Detské tričko je moderného mierne priliehavého strihu. Výstrih je olemované páskou, krátky rukáv.

Tričko je vhodné pre alergikov a deti, keď sa veľmi potia alebo do horúceho letného počasia, na cestu autom alebo ako spodná vrstva zimného oblečenia.

Bambusový materiál ma vlastnosť, že v lete chladí (klimatizuje pokožku) a v zime sa nahreje a zohrieva telo ako "druhá" koža.

strih mierne priliehavý
Materiál prírodný Nature Line : elastický bambus 95%bambus / 5%elastan EKObielizeň bez farbív a chemikálií
Stop Bacteria antibakteriálne - bambusové prírodné vlánko je svojimi vlastnosťami a štruktúrou prirodzene antibakteriálne. Bráni množeniu baktérii na tele a rozkladu potu. Je funčné aj bez chemickej úpravy.
Termoklimatizačný efekt V lete materiál chladí, v zime sa nahreje a drží teplo ako "druhá koža".
Ošetrovanie bambus : pranie 40 stupňov, sušenie v sušičke : 2 stupeň, žehlenie :2 stupeň, nebieliť, chemicky nečistiť
Výrobca NIKA INTIMA, Slovensko
Logo série Nature Line
ECO: ZERO WASTE balenie Môžete požiadať o ekologické balenie. Vyrábame spodnú bielizeň, takže produkty bežne balíme hygienicky po jednom do sáčkoch. Stačí napísať poznámku v objednávke a tovar vám zašleme bez plastových obalov.
Ekologický aspekt Šetrenie energií, vody a palív . Naše výrobky neprecestovali pol zemegule v lodnom kontajneri, ale boli lokálne vyrobené v hygienických a bezpečných podmienkach- výhodou je, že pred prvým oblečením ich nemusite vyprať.
Udržateľnosť Produkt je vyrobený lokálne. Ušité na Slovensku. Materiály sú vyrobené lokálne (vo fabrikách na Slovensku a v susedných krajinách v EÚ). Dopravou od lokálnych dodávateľov šetríme životné prostredie. Trvácne materiály znižujú množstvo odpadu.

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.