Bambusové tričko pánske prírodné EKObielizeň

od 24,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

Tričko prírodné, z elastického bambusu, anti-bakteriálne, anti-alergické, prirodná farba bez chemilálií

  • Kód tovaru: Zvoľte variant
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Bambusové tričko Nature Line. Tričko, ktoré budete chcieť nosiť stále. Tak jemné a pohodlné - lebo aj muži ocenia láskavý dotyk príjemného bambusu.

- kvalitné mäkké bambusové vlákno s hodvábnym efektom. Komfortné nosenie po celý deň.

Vlastnosti:

- prírodné antibakteriálne účinky,

- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po mnohých praniach,

-  bambus nerozkladá pot, takže ani po dlhšom nosení ho nie je cítiť,

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou),

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou,

- chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodné tričko sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt,

-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.


Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie pre ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu, športovcov a aktívnych ľudí.


Materiál je biologický rozložiteľný a priateľský k prírode, kedže pri pestovaní bambusu sa nepoužívajú žiadne pesticídy a umelé hnojivá a sám vyprodukuje kyslík a redukuje skleníkový efekt.

 

Dostupný vo farbe bielej a prírodnej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky. Biela je odtieň-smotanovo biely s hodvábnym leskom. Na rubnej strane zadného dielu je efektná potlač.


Zloženie: 95% bambus / 5 % elastanVýrobca: NIKA INTIMA, Slovakia

 


EKO bielizeň - vo farbe prírodnej patrí do výrobkov EKO bielizne - textilných produktov, ktoré neobsahujú žiadne farbivá a chemikálie.


Viac antialergických  produktov najdete v menu :

strih mierne priliehavý
Materiál prírodný Nature Line : elastický bambus, zloženie 95%bambus /5%elastan
Stop Bacteria antibakteriálne - bambusové prírodné vlánko je svojimi vlastnosťami a štruktúrou prirodzene antibakteriálne. Bráni množeniu baktérii na tele a rozkladu potu. Je funčné aj bez chemickej úpravy.
Ošetrovanie bambusové vlákno: pranie 40 stupňov, sušenie v sušičke : 2 stupeň, žehlenie : 2 stupeň, nebieliť, chemicky nečistiť
Dĺžka rukáva krátky rukáv
Udržateľnosť Áno. Produkt je vyrobený lokálne. Ušité na Slovensku. Materiály sú vyrobené lokálne (vo fabrikách na Slovensku a v susedných krajinách v EÚ). Dopravou od lokálnych dodávateľov šetríme životné prostredie. Trvácne materiály znižujú množstvo odpadu.
Made in EÚ Vyrobené na Slovensku. Ušité podľa dizajnu a konštrukčných strihov európskej konfekcie. Strihy a dĺžka produktu výborne sadnú na postavu.
Ekologický aspekt Šetrenie energií, vody a palív . Naše výrobky neprecestovali pol zemegule v lodnom kontajneri, ale boli lokálne vyrobené v hygienických a bezpečných podmienkach- výhodou je, že pred prvým oblečením ich nemusite vyprať.
Značka Nika Intima
Kód 00921

Pánske tričko BAMBUS

Veľkostná tabuľka BAMBUS  tričká:

Obvod hrudníka v cm 88-96 96-104 104-112 112-120 120-130 130-140
Obvod pásu 75-80 80-85 85-90 90-95 95-100 nad 100
Veľkosť S M L XL XXL XXXL
Konfekčná veľkosť 44/46 48/50 52/54 56/58 60/62 64/66
Šírka trička 50 53 55 56 61 63
Dĺžka trička 70 72 74 74 76 78

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.