Bambusové tričko detské veľ. 146 až 164 a 170

od 17,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Bambusové detské tričko z kolekcie Nature Line 

- vyrobené z kvalitného bambusu

- materiál  zabraňuje ultrafialovému a UV žiareniu

-  je hladký a príjemný na dotyk

- vhodný pre alergikov

- Strih je vyhovujúci pre chlapcov aj dievčatá

Vlastnosti:

- veľmi príjemný prírodný materiál - vhodný pre alergikov

- prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

- chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodná vrstva oblečenia sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.

Niekedy môže byť materiál jemne natužený ( kvôli lepšej manipulácii pri šití). Zvýšená tuhosť materiálu po prvom praní sa  zjemní.  Funkčnosť bambusového vlákna ostáva zachovaná po celú životnosť oblečenia. 

Detské tričko je moderného mierne priliehavého strihu. Výstrih je olemované páskou, krátky rukáv.

Tričko je vhodné pre alergikov a deti, keď sa veľmi potia alebo do horúceho letného počasia, na cestu autom alebo ako spodná vrstva zimného oblečenia.

Bambusový materiál ma vlastnosť, že v lete chladí (klimatizuje pokožku) a v zime sa nahreje a zohrieva telo ako "druhá" koža.

 

Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

 

 Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

strih úzky, priliehavý
Materiál prírodný Nature Line : elastický bambus 95%bambus / 5%elastan EKObielizeň bez farbív a chemikálií
Stop Bacteria antibakteriálne - bambusové prírodné vlánko je svojimi vlastnosťami a štruktúrou prirodzene antibakteriálne. Bráni množeniu baktérii na tele a rozkladu potu. Je funčné aj bez chemickej úpravy.
Ošetrovanie bambus : pranie 40 stupňov, sušenie v sušičke : 2 stupeň, žehlenie :2 stupeň, nebieliť, chemicky nečistiť
občasné pranie Výrobok môže byť hygienicky občas vypraný na 60stupňov. Nie príliš často, lebo praním na vysoké teploty sa znižuje životnosť gumičiek.

Chccete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.