Bambusové tielko detské veľ. 134 až 152

od 11,90 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo

detské tielko Nature Line elastické, bambusové, antalergické, klasický strih , materiál : 95% bambus / 5% elastan

Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Bambusové detské tielko z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

Tielko je vhodné pre deti, keď sa veľmi potia alebo do horúceho letného počasia, na cestu autom alebo ako spodná vrstva oblečenia.

Detské tielko je  priliehavého strihu. Ramená sú olemované páskou. Materiál je elastický, pružný a jemný na dotyk. Neobsahuje farbivá ani chemikálie.


Vlastnosti materiálu : 

- prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

- chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodné tričko sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

Materiál je tiež biologický rozložiteľný a priateľský k prírode, kedže pri pestovaní bambusu sa nepoužívajú žiadne pesticídy a umelé hnojivá a sám vyprodukuje kyslík a redukuje skleníkový efekt.

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.


Cena je odstupňovaná podľa veľkosti, čísla súhlasia s výškou postavy.

Dĺžka tielka:

veľkosť  134/140   50- 52 cm

veľkosť  146/152    55-56 cm

veľkosť 158 / 164    58 cm

Ošetrovanie: prať so svetlým alebo bielym šatstvom na 40 stupňov, tielko nepúšta farbu


Vyrobené na Slovensku. Eticky a trvalo udržateľne. Slowfashion.

Chccete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.