Bambusové nohavičky dievčenské

od 4,50 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo
  • Kód tovaru: Zvoľte variant
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Nature Line BAMBUS detská kolekcia:

Dievčenské nohavičky z kolekcie Nature Line sú vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

Nohavičky sú vhodné pre deti, ktoré sú alergické na chemické látky a farbivá, či malých pacientov s alergiou alebo kontaktnou dermatitídou. Sú výborné na bežné nosenie pri citlivej pokožke.


Vlastnosti:

- prírodné anti-bakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy, ide o prírodné vlastnosti, nie chemickú úpravu. Navyše oproti chemickej anti-bakteriálnej úprave- anti-bakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach.

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou ),

- vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou,

- chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodná bielizeň sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt

- priedušnosť -priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka svojej termoregulácií je bambus ideálny na výrobu termoprádla na leto.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy, deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu.

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebiely, nefarbený bambus.

- materiál je iba vypraný a zbavený nečistôt- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.

Viac sa o EKObielizni dočítate v článku na našom Blogu.


Zloženie: 95% bambus / 5 % elastan.

Výrobca: NIKA INTIMA, Slovakia.

Materiál prírodný Nature Line : elastický bambus 95%bambus / 5%elastan EKObielizeň bez farbív a chemikálií
Stop Bacteria antibakteriálne - bambusové prírodné vlánko je svojimi vlastnosťami a štruktúrou prirodzene antibakteriálne. Bráni množeniu baktérii na tele a rozkladu potu. Je funčné aj bez chemickej úpravy.
Udržateľnosť Áno. Produkt je vyrobený lokálne. Ušité na Slovensku. Materiály sú vyrobené lokálne (vo fabrikách na Slovensku a v susedných krajinách v EÚ). Dopravou od lokálnych dodávateľov šetríme životné prostredie. Trvácne materiály znižujú množstvo odpadu.
Made in EÚ Vyrobené na Slovensku. Ušité podľa dizajnu a konštrukčných strihov európskej konfekcie. Strihy a dĺžka produktu výborne sadnú na postavu.
ECO: ZERO WASTE balenie Môžete požiadať o ekologické balenie. Vyrábame spodnú bielizeň, takže produkty bežne balíme hygienicky po jednom do sáčkoch. Stačí napísať poznámku v objednávke a tovar vám zašleme bez plastových obalov.
Značka Nika Intima

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.