Bambusové nohavičky dievčenské

od 4,50 €
Zvoľte variant
Variant:
Množstvo
Vytlačiť Info o zľave Vložiť do zoznamu

Nature Line BAMBUS detská kolekcia:


Dievčenské nohavičky z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

Dievčenské nohavičky sú vhodné pre deti alergické na chemické látky a farbivá, či malých pacientov s alergiou alebo kontaktnou dermatitídou . Výborné na bežné nosenie pri citlivej pokožke.

Vlastnosti:

- prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy.Tieto vlastnosti sú prírodné, nie chemickou úpravou. Navyše oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

- chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodná bielizeň sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža -termoklimatizačný efekt

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka svojej termoregulácií je bambus ideálny na výrobu termoprádla na leto.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy, deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.

Viac sa o EKObielizni dočítate v článku na našom Blogu

Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

Chcete sa spýtať ohľadom tohto produktu ? Napíšte nám a my vám odpovieme.