LOGO+slogan

Pod logom NIKA INTIMA®  nájdete kvalitné produkty vyrobené na Slovensku. Spodná bielizeň, športové prádlo, tričká, bambusové spodné prádlo, bambusové tričká a funkčná termo bielizeň, ktoré sú vyrábané eticky. Výrobky sú z trvalo udržateľných materiálov, ktoré vydržia dlho a nezaťažujú životné prostredie zbytočným odpadom. Ich životnosť je vysoká a ošetrovanie je nekomplikované. Jednoduchá starostlivosť a hygiena je u nás samozrejmosťou. Naše produkty môžete prať na 40 stupňov  (niektoré aj na hygienických 60 stupňov) a vydržia veľa praní.

Produkty NIKA INTIMA majú nadčasový hladký dizajn, minimalistický štýl a sú ľahko kombinovateľné s iným oblečením.

Pri konštrukcii strihov spodného prádla ako sú tielka, boxerky, nohavičky a podprsenky sa sústreďujeme na pohodlnosť a komfort pri nosení. Veľkostné tabuľky použité pri modulácii strihov vychádzajú zo slovenských a európskych konfekčných mier a výborne sadnú na našich zákazníkov. Vysoké požiadavky na výber materiálov zabezpečujú, že spodná bielizeň je funkčná a hygienická, takže jej nosenie je príjemné.


Slogan slowfashion for ethic thinker, znamená, že naša značka je pre ľudí, ktorí myslia eticky a záleží im na ekologicky vyrábaných produktoch, lebo myslia na našu planétu ako aj na generácie po nás. 

Since 1991 - toto je rok kedy sme začali navrhovať a vyrábať prvé produkty.


     slowfashion for ethic thinker, Since 1991