Pánske funkčné tričko TERMOintima RETRO DR

Pánske funkčné tričko TERMOintima RETRO DR

Cena: od 36,99 €

Termo bielizeň z kolekcie RETRO je funkčné prádlo určené na nosenie počas celého roka ( vhodné zvlášť na jar a jeseň ). Má výborné termoregulačné vlastnosti a odvod potu.

Rubná strana výrobku zabezpečí pocit sucha, aj keď vrchná strana bude úplne mokrá. Vlhkosť z pokožky je odvádzaná do vrchnej bavlnenej vrstvy a odtiaľ sa pozvoľna odparuje. 

Úplet je veľmi príjemný na dotyk a pohodlný na nosenie.

 

* Túto skutočnosť si môžete overiť tak, že namočíte kúsok látky úplne do vody, vyžmýkate a priložíte na tvár. Bavlnená vrchná strana bude vlhká , ale spodná zostane aj po namočení do vody suchá. Výhodou toho je, že pokožka, ktorej sa dotýka rubná strana výrobku bude vždy v suchu.

Termovlákno špeciálnu anti-bakteriálnu úpravu STOP BACTERIA, na báze biogénnych iónov striebra, ktorá neškodí telu ani životnému prostrediu. Zabraňuje rastu baktérií a redukuje rozklad potu, takže pôsobí ako zabudovaný dezodorant.

Táto úprava zabezpečuje pocit sviežosti a zostáva v textílií i po niekoľkonásobnom praní.

Natelník je vyhotovený univerzálne, hodí sa ako spodná termovrstva pod oblečenie priamo na telo, ale vyzerá dobre aj ako vrchné tričko s dlhým rukávom.

Výrobok spĺňa najmodernejšie požiadavky pre komfort nosenia. Materiál má vysokú životnosť a vydrží dlhšie než jednovrstvový termoúplet.

Farba: výrobky sú v prevedení Retro – jemný prúžok. Farba pôsobí prirodzene a zamatovo ( zelena, šedo-čierna, bordová ).

Odtiene všetkých farieb sú vyobrazené pri foto Pánske tričko RETRO.

Pánske tričko dĺžka:

veľkosť S: 74 cm,

veľkosť M:  74 cm,

veľkosť L:   75 cm,

veľkosť XL:  76 cm,

veľkosť XXL: 78 cm.

Viac o vlastnostiach materiálu sa dočítate v sekcii : Všetko o termoprádle TERMO INTIMA


Výrobca: NIKA INTIMA, Sovensko.

Tisknout