Pánske funkčné termo tričko RETRO

Pánske funkčné termo tričko RETRO

Funkčné termo celoročné s vysokou životnosťou a udržateľnosťou. Nezničiteľné tričko.

Cena: od 34,90 €

Extra stabilné termotričko. 

Pánska termo bielizeň - tričko s krátkym rukávom TERMOintima RETRO. Také stabilné a také trvácne, že vám vydrží neuveriteľne dlho.  Na turistiku a šport ako vrcné tričko, alebo do chladu ako spodné termo tričko. Toto funkčné tričko zvládne všetko.  Turistku vo vysokých horách aj náročný deň v práci.

- funkčné tričko,

- udržateľný materiál,

- anti-bakteriálna funkcia,

- odvod potu,

- jednofarebné tričko bez nápisov a prešívania,

- slowfashion - dlhá životnosť a kvalita.


Materiál úpletu trička je veľmi stabilný a vydrží nosenie na mnohé použitia.  Vďaka zvýšenej  stabilite vlákna sa hodí pre výkonnostné športy. Tričko je veľmi kvalitné, stabilné, nezodiera sa a vydrží mnoho praní. Výborné tiež pre celodenné nosenie- materiál zvláda vysokú záťaž a je funkčné 48 hodín denného nosenia.  Aj po dvoch dňoch nosenia počas náročnej tury, nezapácha a je stále funkčné.


Termovlákno má špeciálnu anti-bakteriálnu úpravu STOP BACTERIA, na báze biogénnych iónov striebra, ktorá neškodí telu ani životnému prostrediu. Zabraňuje rastu baktérií a redukuje rozklad potu, takže pôsobí ako zabudovaný dezodorant. Táto úprava zabezpečuje pocit sviežosti a zostáva v textílií i po niekoľkonásobnom praní.

Výrobok spĺňa najmodernejšie požiadavky pre komfort nosenia. Hight-tech product.

 

Farba: výrobky sú v prevedení Retro – jemný prúžok. Farba je jednofarebná bielo-biely alebo čierno-čierny optický prúžok.

Tričko sa hodí ako spodná vrstva termooblečenia, ale vyzerá dobre aj ako vrchné elegantné tričko. Vyhovuje ako bežecké, turistické tričko a spodné tričko do kombinézy. Jeho výhodou je, že aj po vyzlečení kombinézy tričko vyzerá štýlovo a môžte si v ňom po športovom dni zájsť na kávu (pivo).

 

Pánske tričko dĺžky

Veľkosť S 73 je cm

Veľkosť M 74 je cm

Veľkosť L 75 je cm

Veľkosť XL 76 je cm

Veľkosť XXL 78 je cm

Veľkosť XXXL80 je cm

Pokiaľ chcete predĺžiť tričko - môžete si službu k produktu objednať na našej stránke TU.

Veľkosti: S, M, L, XL, XXL

 Dostupný vo farbe: biela a čierna.


Výrobca: NIKA INTIMA, Slovensko


Tisknout